Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antipszichotikumtól (Risperido...

Antipszichotikumtól (Risperidon Orion) a hormonháztartásom összeomlott. Kétszer 3! hétre jött barna folyás, harmadszorra már SEMMI menstruációm nem volt. Egyből abba hagytam, de a 3 hónap szedés hosszú vajon? Gyereket szeretnénk. Helyreállhat?

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

És mit szedsz helyette? Vagy jó dolog pszichotikusnak lenni?

Az fontosabb, mint az óraműszerű menstruáció, nem?

2014. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szorongásom volt (megfigyelnek), és az orvos egy olyan erős gyógyszert írt fel, ami skizofréniára való. Ott hagytam az orvost, mert nem volt szükségem erre a gyógyszerre, és nem mondta, hogy hormontartalmú. Mint mondtam, gyereket szeretnénk, és természetesen ez az elődleges.
2014. okt. 14. 09:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta utána néztem, hogy az antidepresszánsok és az antipszichotikumok mind felboríthatják a hormonháztartást, én 3 hónap alatt kb 3-5 kilót híztam, és egyből nem jött meg. Az orvos azt mondta magától helyrejön, de én a legrosszabbra készülök, olvasom ugyanis a fórumokon, hogy mennyit szenvednek ezzel a nők, főleg fogamzásgátló abbahagyása után. Kétségbe vagyok esve, mostantól gyógyszereken fogok élni, hogy megjöjjön? Sose szedtem fogamzásgátlót és nem is akartam szedni.
2014. okt. 14. 09:46
 4/4 anonim válasza:
Szia! Mit csináltál végül?
2022. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!