Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteéréskor 3 napig kegyetlenü...

Peteéréskor 3 napig kegyetlenül görcsöl a hasam, mit tegyek? 18/L

Figyelt kérdés

Évek óta ezzel a problémával küzdök. Mikor megjön, az nem fáj, egyedül a peteérés, de az borzalmasan. Éjjel is csak 2-3 órát tudok aludni ilyenkor, és a gyógyszerek sem segítenek (nospa, algoflex m, cataflam, ketodex, stb.. szerintem már mindet próbáltam).

Egyedül akkor enyhül, ha fürdök, és meleg víz éri a hasamat, de ez ugye iskolában pl. nem megoldható.


Voltam már nőgyógyásznál ezzel, állítólag semmi problémám nincs, csak a méhnyálkahártyám vastagabb az átlagosnál. Írtak fel egy enyhe fogamzásgátlót is, eredménytelenül szedtem.


Nincs erre valamilyen megoldás? Nem szeretném minden hónapban ezt a 3-4 napos kínt, volt, hogy már hánytam, annyira rosszul voltam, egyszer pedig el is ájultam, pedig nem vagyok az a "minden apró fájdalomtól sír" fajta lány. Mit tanácsoltok?


2017. jún. 3. 16:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!