Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szaraz és viszket éget a...

Szaraz és viszket éget a hüvelyem mit tegyek? Fertőzésem nincs de nagyon viszket és fáj már Irrigáltam is de az is fajdalmas :/kenem ilyen gynoxin krémmel hatha csokkenti a gyulladast de nem

Figyelt kérdés

2017. jún. 4. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Az én javaslatom:1 liternyi meleg vízbe feloldasz egy marék sót.Hígitsd fel langyosra.Ülj bele 10 percig.Próbáld mélyebre juttatni.Egyáltalán nem csíp,ne félj.Megtörlöd,kívülről bekened lanolinos babakrémmel.2 óra múlva megismétled.De szerintem akkor már semmi bajod.Csak akkor kendd canestennel,ha már ez sem segít,mert lehet,hogy többet árt,mint használ.

Az orvos pedig nem tud veled mit kezdeni,ha tele van a hüvely gombaölővel.Nagyon megzavarja a laborvizsgálatokat.

Ezt a sós vizest már a legelső fura érzésre meg lehet csinálni.Olcsó és nagyon hatásos.Szerintem csak meleg van odalent.

2017. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi csak nincs babakrémem :/ most pedig unnep van a boltok zarva :/
2017. jún. 4. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Honnan tudod, hogy nincs fertőzésed? Kedden első dolgod a nőgyógyász legyen.
2017. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az itteni nogyogyasz nem valami jo mert voltam nala mult heten es meg sem vizsgalt csak irt fel egy kremet :/ azt mondta hogy keruljem azokat a dolgokat amitol szerintem ilyen bajom lesz :/
2017. jún. 4. 11:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress másikat. Ilyennel nem szabad játszani se halogatni.
2017. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Keresek de nekem most olyan ötlet kene ami csillapitja a fajdalmat :/
2017. jún. 4. 11:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy másik nődokit.


Ha agyon kenegeted, irrigálod az se jő, az is sokszor többet árt mint használ, nekem pl az intim mosakodótól is viszket...


A sós vizes ülőfürdő jó lehet, én cickafarkosat szoktam, egy kis kamillával.

2017. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor kiprobalom :/
2017. jún. 4. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!