Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelybemenetet kenegethetem...

Hüvelybemenetet kenegethetem körömvirágkrémmel?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el a szexuális életet,és még nagyon az elején vagyok,szűk voltam,stb.Barátom kicsit durvább volt,most pedig ég a hüvelybemenetem.Nem gyanakszok semmi betegségre,nincs büdi folyás,semmi elszíneződés a bugyimon,nem csíp a pisi sem,csak egyszerűen fáj a hüvelyemnél.Ez a krém jó rá,vagy hagyjam,hogy magától gyógyuljon?(Más krémem nincs.)

17/L


2017. jún. 4. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad. Ami nem kifejezetten oda valo, avval kar kiserletezni. Gondolom nem hazi koromvirag krem, amit a nagymama fozott. Avval nem lenne semmi baj, de ezek a bolti kremek nem olyan "tisztak", tehat lehet benne olyan, ami a huvelybemenetnel a nyalkahartyat mondjuk kimarja, csipne, stb
2017. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,Baleás bolti krém.
2017. jún. 4. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Bepanthen kenőcsöt vegyél a patikában. Nem jó a körömvirág krém.
2017. jún. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!