Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inszemináció után vagyok 17...

Inszemináció után vagyok 17 nappal. A 14. és a 16. napon negatívat teszteltem, de nem hagytam abba a Duphaston szedését, és nem jött meg. Van még esély szerintetek arra, hogy terhes vagyok, vagy csak a Duphaston miatt nem jött még meg?

Figyelt kérdés
A mellem már nem fáj. Ha nem programozott ciklus lett volna, akkor még csak holnap kellene megjönnie, mert hosszabbak a ciklusaim.

2017. jún. 4. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Ne csinálj tesztet, mert nem érdemes, ilyen korai terhességet úgy sem mutat ki. Ha a mell feszülés hirtelen abba marad, akkor az lehet jele annak, hogy nem jött létre a terhesség.
2017. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem fogadjátok el, hogy Isten nem véletlen nem ad gyereket, nem azt jelenti, hogy nem most, később lehet, de lehet, hogy nem attól a férfitól akivel most vagy. Nem szabad a sorsot megerőszakolni!!! Inszemi helyett szakíts a pároddal teljesedj ki, és akkor ha Isten is azt akarja lesz gyermeked, ha nem, akkor el kell fogadnod, hogy miért. Ott fent sokkal de sokkal jobban tudják ezt, ki lehet erőszakolni az Úrtól dolgokat, de nem érdemes....
2017. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudhatjuk, ahogyan te sem tudhatod, hogy igaz-e, amit írsz. Éppen az ilyeneket írók hiszik, hogy mindenki felett állnak.
2017. jún. 5. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
De igaz!!! Önző ember vagy mérhetetlenül, nem tudod elfogadni, hogy neked nem lehet gyereked természetes úton! És ezzel a párodnak is tönkreteszed az életét, elveszed tőle a lehetőséget, hogy egy olyan nővel éljen, akinek lehet.
2017. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a hülye, hogy akárkit megkérdezek.
2017. jún. 5. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát majdnem szétvertem ettől az ostoba válaszolótól a monitort! Kérdező, nektek kitartást. Ezt az elmebeteget meg csak nevesd ki simán, nem normális.
2017. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pontosan így tettem, kedves utolsó válaszoló :)
2017. jún. 9. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!