Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphaston után hány nappal...

Duphaston után hány nappal jön meg a menzi?

Figyelt kérdés

Második hónapja vagyok Duphaston kúrán. Az előző hónapban az abbahagyás után két nappal megjött gond nélkül. Most már három napja abbahagytam,semmi jele a menzinek. A hasam nagyon szurkál,néha erősebben,egyébként csak gyengén. Olyan feszülés féleőrzős,mintha a lágyékvonalban valami húzódna,feszülne.Néha émelygek,enyhén rosszul érzem magam. Eléggé bő színtelen folyásom van, a méhnyákom sűrű krémes,ahőm csak picit van feljebb, 2-3 tizeddel. Melleim csak minimálisan fájnak. Ma délután csináltam egy tesztet,negatív. Ez a 28-dik ciklusnapom.

Ezek a tüneteklehetnek a Duphastontól is? Valakinek volt tőle szurkálása a hasában? Kinek hány napra jött meg az abbahagyás után? Köszönöm.


2008. szept. 16. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az abbahagyás utáni 6.napon jött meg. A dokim azt mondta, ha 2 héten belül nincs menzi, akkor baba van.

Ilyen tüneteim nem voltak, de akkor nekem peteérésem sem volt...

A tüneteid utalhatnak babára, várj 4-5 napot, és tesztelj újra, ha nem jön meg!

2008. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok, épp ma volt egy hasonló kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Meg esetleg keress rá itt az oldalon a keresőben (balra lent, a lista alatt, fogsz róla találni infókat)!

2008. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon ari vagy! Köszönöm. :)
2008. szept. 16. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Épp ezt akartam kérdezni én is. Hat napja szedtem be az utolsó szemet és még sehol semmi. Csak a szintén bő folyás, meg mell érzékenység. Hasszurkálás nálam nincs, nem görcsöl a hasam sem, mint neked, nem is émelygek. A hőm viszont normális, (bár az előző két napom hőemelkedéssel és lázzal telt.) Nekem azt mondta az orvosom, hogy ahogy beszedem az utolsó szemet rá két három nappal kell megjönnie. Ehhez képest... Most vagyok a 32. napon. Nekem ez az első hónap, hogy szedtem. Szóval Elég érdekes, de látom nem én vagyok az egyetlen ezzel a problémával.
2008. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azóta már olvastam több választ is. Volt akinek a 11. napon jött meg,de szerintem ez extrém eset. Általában a3-4 napot mondják. Reménykedjünk.:)
2008. szept. 16. 21:29
 6/6 anonim válasza:
Hát kinek hogy.Nekem semmi még és pedig ez a 38ik nap.Csak 1 kis barnázás.
2008. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!