Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el, hogy megjött?

Hogy mondjam el, hogy megjött?

Figyelt kérdés

már vagy 5 hónapja jött meg, és mindig úgy voltam vele hogy majd a következő hónapban elmondom,mindig halogatom :( de nem is tudom,anyukám már sokszor kérdezte, hogy nincs szügségem betétre de valahogy mindig úgy éreztem, hogy perverszkedik tudom hülyeség.

Mi nem nagyon szogtunk ilyen dolgokról beszélgetni.Csak most hogy jön a nyár félek,hogy megyünk valamerre strandra és fix akkor. (amugy 12 éves vagyok) vagy 3 napig szokott tartani a vérzés,és egyáltalán nem fáj a hasa, mindig attól félek hogy hogy átázik a betétem,vagy hogy látszik,hogy van rajtam. kérlek segítsetek, mert nagyon rosszul érzem ettől magam minta nem is tudom félnék a saját anyámtól.



2017. jún. 5. 21:57
 1/7 A kérdező kommentje:
hasam*
2017. jún. 5. 21:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán elmondod, hogy megjött és kész. Mitől félsz?
2017. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így: megjött.
2017. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mondd meg, nem lesz semmi belőle, inkább akkor, ha lebuksz és akkor rájön, hogy nincs bizalom benned
2017. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem ciki dolog. Nyugodtan jelezd anyukádnak, ő segíteni fog, elmagyarázza a dolgot, ha kéred. Azért kérdezte eddig is, mert segíteni szeretett volna.
2017. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyád nem hülyegyerek, pontosan tudja mi a szitu, csak épp azt hiszi, van annyi eszed, hogy szolsz neki... téved.
2017. jún. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha máshogy nem mered, akkot írd le egy lapra és vagy add oda neki, vagy tedd mondjuk a táskájába:)

De elmondani se olyan nehéz ám.

Ha legközelebb megjön, kérdezd meg, hogy kaphatnál-e betétet.

Ha eddig nem jött rá, akkor is egyszer meg fogja tudni, egy idő után egészségtelen, ha még nem menstruálsz és biztos rá fog kérdezni 15-16 éves korodban, hogy mi a helyzet. És nehezebb lesz akkor elmondani, hogy már évek óta "titkolózol".

16l

2017. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!