Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 napja késik a menzeszem. Mi...

5 napja késik a menzeszem. Mi lehet a baj? Normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 éve van már menzeszem. 16 éves vagyok. Szexuális életet élek, de nem történt baj eddig soha, mégis késik már 5 napja és teljesen rástresszelek! Lehet holnap vagy ma tesztelek egyet. Volt már valakinek ilyen? Azért nem olyan könnyű egy babát összehozni.

2017. jún. 8. 06:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Párom jóval idősebb. Tapasztalt. És ezt is meg lehetne kérdezni és nem egyből rávágni, hogy gondolom a párod sem idősebb. Na mindegy, emberek.. Aki azt írta, hogy nem az előváladékban van sperma az jól válaszolt, hisz lehetnek benne az előző ejakulációból megelőzően. Én nem vagyok buta, tehát itt ne pattogjon olyan aki a kérdésre sem válaszolt és egyből lebutázott. Ismersz? Nem! Úgyhogy tipegj szépen tovább kérlek másik kérdésekhez és ott csináld az agyadat!:)) Természetesen gumival védekezünk. Amikor ez történt akkoris volt használva és abban nem vagyok biztos, hogy az orgazmusa előtt kapta le gyorsan majd a hasára élvezve vagy előtte pár perccel. A dolognak a lényege, hogy tudom, hogy veszélyes a megszakításos és épp ezért az ovszer mindig kéznél van. Csinálok ma egy tesztet de nem hiszem, hogy az lennék! Szerintem már a stressz miatt nem akar megjönni, vagy nem is tudom. Valaki még valamit? Várom még a válaszokat! ;))
2017. jún. 8. 13:13
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen pisilt előtte 😀 Nem egyszer és nem kétszer. Tehát nem volt spermium a hugycsoveben
2017. jún. 8. 13:22
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
Az óvszernek nem kéznél kell lennie, hanem a farkán. ;)
2017. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet! És mikor belepisiltem az üvegbe akkor láttam hogy megjött 🤣 de azért csináltam. És negatív lett !
2017. jún. 8. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!