Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mosonmagyaróváron melyik...

Mosonmagyaróváron melyik nőgyógyászt válasszam?

Figyelt kérdés
Remélem, van köztetek még mosonmagyaróvári lakos :) Tanácstalan vagyok, első vizsgálatra mennék, nem tudom kihez érdemes elmenni. Előre is köszönöm :)
2017. jún. 8. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
A Marton Peterhez ne menj.En a Balinal voltam parszor,de nem voltam elegedett vele viszont a neten irtak rola jokat.A Pentekkel asszem,hogy ultrahangon talalkoztam o sem volt tul kedves.A Pinterhez egy ismerosom jar o elvileg elegedett vele.Meg egyik nap irtak itt egy Kiss Barbara nevu drnot rola jot irtak.
2017. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Martonhoz tényleg ne menj. Bali Attila műtött engem, ő nagyon rendes. Kiss Barbara az egyetlen női orvos. Tavaly kicsit fura volt de most tök normális volt meg rendes. Többinél csak egyszer-egyszer voltam úgy nagyon nincs véleményem. Viszont az osztályon akinek volt fogadott orvosa szinte mindenkinek Pintér doktor volt. Úgy műtétre is őt választották mert hozzá jártak.
2017. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!