Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lehet ettől...

Szerintetek lehet ettől valami bajom? :D

Figyelt kérdés
Csipesszel szedem a hónaljszőrömet, egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne csináljam, jó érzéssel tölt el. Egy miliméternél kisebb szőröket is kiszedek, azokat is kipiszkálom, amik benőttek, egyszerűen nem bírom, ha nem teljesen sima a bőr ott. Persze a folyamatos irritációtól mindig érzékeny és gyulladt kicsit a terület, sok rajta a kis seb. Egyszer próbáltam békén hagyni, hogy regenerálódjon egy kicsit, de egy hétig alig bírtam, utána muszáj volt nekiállnom tépkedni. Esztétikailag nem zavar annyira, a fájdalomhoz meg már hozzászoktam , de belegondoltam, hogy vajon lehet e valami komoly rossz következménye. Nem mintha akkor abba tudnám hagyni a dolgot, csak kíváncsi vagyok. Olvastam ilyen mentális betegségről, trichotillomania a neve, de nem tudom, hogy nekem az van e, mert akiknek az van, azok általában nem csak egy testrészről tépkedik a szőrt. Amúgy kb 5-7 éve csinálom, nem tudom pontosan.

2017. jún. 8. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy trichotillomania, egyébként nem szórakozná vele ennyi ideig. Fizikai következménye nem lesz, nem is tzdom, mire gondoltál, hogy egyszer csak leesik a hónaljad vagy mi?
2017. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
de beteg vagy :D ha nem tetszik,hogy szőrös ELLEHET MENNI OLYAN ORVOSHOZ,LÉZERREL MEGTUDJÁK MÁR OLDANI HOGY NE NŐJJÖN TÖBBET A HÓNALJSZŐRÖD :)
2017. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem arra gondoltam, hogy leesik, hanem hogy durván elfertőződik, vagy rákos lesz vagy valami ilyesmi:D


A másodiknak meg: ha csak az lenne a lényeg, hogy ne legyen szőrös, akkor borotválhatnám is, meg gyantázhatnám is. Itt arról van szó, hogy én élvezem így csinálni. Kikapcsol és kellemes érzés ahogy kihúzod. Ettől még fura vagyok, tudom:D De ha ez tényleg egy enyhébb trich, akkor ez nem csak egy rossz szokás, hanem egy mentális rendellenesség.

2017. jún. 8. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Hát szerintem nem jó a hónaljnak hogy tépkeded..meg a bőrödnek sem.második válaszoló voltam:))
2017. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem se jó, de nem tudom megállni, muszáj csinálnom.
2017. jún. 8. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!