Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14,5 évesen még nem menstruálo...

14,5 évesen még nem menstruálok, a 12 éves hugom pedig igen, miért van ez?

Figyelt kérdés
2017. jún. 10. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ahogy láthatod, kívülről sem vagytok ugyanolyanok. Belülről sem. Más a szervezetetek, a hormonháztartásotok, és bármennyire is egy családban éltek, másfajta környezeti hatások is érhettek titeket. Ne ess kétségbe, teljesen időben vagy még, akkor lehet gond, ha 17 éves korodra sem menstruálsz.
2017. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ez egyénektől függ. Van akinek 10 éves korában jön meg, van akinek 15. De viszont van egy korhatár, hogyha addig nem jön meg akkor el kell menni orvoshoz. Csak az a baj, hogy nem tudom.
2017. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Később érsz, ebben semmi fura nincs, én pl majdnem 16 voltam amikor megjött.
2017. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 éves voltam mikor először megjött. A barátnőim közül nekem jött meg utoljára. De így utólag nem is bánom. Addig nem kellett erre figyelni minden hónapban..semmi várnivaló nincs rajta :)

22N

2017. jún. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17 éves korodig bármikor megjöhet, az normális.
2017. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!