Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruációm?

Mitől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, barátommal még nem feküdtünk le, tehát szűz vagyok, de már pettingeltünk. Mielőtt még valaki írná, terhes nem lehetek, mert egyrészt a barátom nem ment el, miközben kézzel kényeztettem, másrészt pedig nem is próbálta betenni, sőt nemiszerveink még csak nem is érintkeztek, max alsóneműn keresztül.

Nem vagyok stresszes típus és tudtommal fel se fáztam.

Általában 25-30 napon belül szokott megjönni, legtöbbször 26-27., de ez már a 31. nap. Nem értem, mi lehet a baj, eddig mindig pontos volt, de már kezdek ideges lenni, már csak azért is, mert ennek az időpontja ugye meghatározza a következőjét is, így lehet akkor rosszkor fog megjönni.

Egyébként van pár tipikus menzesz előtti pattanásom, melleim is érzékenyek, néha a hasam is fáj (enyhén), de még mindig nem bír megjönni.

Esetleg valami ötlet / tipp, ami előresegíti, hogy megjöjjön?


2017. jún. 11. 23:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy értelemszerűen fogalmazást nem szedek és a pettinget is csak nemrég kezdtük. Hülyeség szerintem, de már gondoltam arra is, hogy esetleg az befolyásolná?
2017. jún. 11. 23:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ideges vagy, sok a stressz, ezért késik. Pl itt az évvége, érettségi, ilyesmi.

A petting nem befolyásolja. Annyit figyeltem meg magamon, hogy amikor ki vagyok elégülve rendszeresen(sok organizmusom van), akkor pár nappal hamarabb jön meg, mintha épp ki lennék éhezve. Petting során szokott orgazmusod lenni? Mert ha nem, akkor valószínűleg nagyon ki vagy éhezve. És lehet, hogy ezért késik pár napot. Vagy semmi értelme sincs most ennek az okfejtésnek.

Lehet, hogy a tested most imseri meg a szexualitást és ezért késik. Új ingerek, még szokja.

Elszámolhattad.

A tünetek megvannak,a vér is jönni fog idővel. Nyugi, terhes nem vagy. Olyan nincs, hogy rosszkor jön meg, sajnos nagyon előre hónapokkal nem lehet számolni.

2017. jún. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez még nem gond, ki is maradhat egy hónap. Nem gép vagy.
2017. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megjött végre:) azért köszönöm
2017. jún. 13. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!