Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Keshet a menstruaciom antibiot...

Keshet a menstruaciom antibiotikumtol es vesegyulladastol, vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Egy hete szedek antibiotikumot vesegyulladasra, viszont aprilis 13-an es 22-en is kiszakadt az ovszer(de nem ment el a baratom).

Tegnap kellett volna megjonnie, de helyette csak feherfolyasom van, es nagyon viszket a huvelyem(gomba?).

Ugye nagyobb esely van ra hogy a betegsegektol kesik es nem attol hogy terhes lennek?

Tunetem terhessegre nincsenek, nem szurkal a hasm, csak a derekam faj nagyon, de az mar kb masfel hete ugye a vesegyulladas miatt.

(Nogyogyaszhoz csak egy het mulvara kaptam idopontot)

Koszonom elore is a valaszokat!:)


2017. máj. 2. 13:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es azert vagyok megijedve mert eddig meg soha nem kesett, inkabb mindig elobb jott meg😩
2017. máj. 2. 13:23
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Antibiotikum okozhat gombásodást ezért szokták javasolni mellé a probiotikumot. Szájon át szedhető megelőzi a hasmenést, a hüvelykúp pedig a gombás fertőzés kialakulását.

Az egy nap késés nem olyan sok, de már tesztelhetsz, az nagy eséllyel már mutatja ha terhes vagy.

Ha kétszer is kiszakadt az óvszer akkor vagy nagyon gagyi olcsó márkát használtok (cseréljétek le egy kevésbé gagyira) vagy valamit rosszul csináltok. Ha nem vagy elég nedves akkor használjatok a gumira síkosítót kívülről. Illetve mikor felhelyezitek akkor össze kell fogni a tetejét hogy nemaradjon alatta levegő, mert attól kiszakadhat esetleg.

2017. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szedek melle termeszetesen probiotikumot, ezert nem ertem hogy mitol kaphattam el(talan az uj tusfurdotol?)

Koszonom, erre mar rajottunk hogy miert szakadt ki, durexet hasznalunk szoval nem gagyit. Eloszor en nem voltam eleg nedves es azert, masodszor pedig veletlenul forditva rakta fel. Elegge kezdok vagyunk mind a ketten, es megcsak negyszer voltunk egyutt, szoval meg idegesek/izgatottak vagyunk es benazunk picit😄

2017. máj. 2. 13:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az antibiotikum miatt lett gombás fertőzésed. Ha a probiotikum nem hat, majd menj nőgyógyászhoz. És a barátod is legyen kikezelve gomba ellen akkor is, ha nincs tünete! Természetesen addig tilos a szex.


Az meg elég gáz, hogy kétszer is kiszakadt a gumi a négy alkalomból. Én is voltam kezdő a szexben, de soha egyetlen gumi sem szakadt el. Kicsit utána olvashatnátok a dolgoknak, mielőtt terhes leszel a bénázások miatt.


De hogy a kérdésre is válaszoljak: egy nap késés az semmi. Majd ha két hete késik, lehet aggódni. Így nem, ez teljesen normális.


20N

2017. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okes, koszonom szepen a segitseget😊
2017. máj. 2. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!