Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Aszódi Ágnes a Liszt...

Dr. Aszódi Ágnes a Liszt Ferenc utcai magánrendelésén mennyit kér egy általános vizsgálatért?

Figyelt kérdés

Sima éves vizsgálat rákszűréssel mennyibe kerül mostanában?

Köszönöm előre is a választ!


2017. jún. 15. 13:44
 1/1 Orsolya84 válasza:
Véletlenül kerültem Aszódi doktornőhöz egy magánklinikán, ahol a korábbi kezelőorvosom nem volt elérhető a számomra megfelelő időpontban. Egy fél évvel ezelőtti vizsgálatom eredményét szerettem volna megbeszélni, valamint kényes témában kikérni a véleményét, erre kritikán aluli stílusban számonkért, hogy "minek jár maga szűrésre, ha aztán nem jön vissza hónapokig". Megjegyzem, a fél évvel ezelőtti szűrésem után háromszor is jártam nőgyógyásznál, csak nem nála... A klinikán egy komplett szűrőcsomagra jelentkeztem be, amely ultrahangot is magában foglalt, de azt a Doktornő nem végezte el. A rákszűrésem közben, mikor közöltem vele, hogy spirál van fenn nekem, odabökte, hogy "bátor" és, hogy "ennél több mindent már nem lehet levenni egy nőből" (komplett szűrés). Majd a végén foghegyről, csak úgy mellékesen megjegyezte, hogy "méhszájsebe van, de ezt nyilván tudja". Nos, nem tudtam. Elmondtam neki, hogy a fél évvel ezelőtti rákszűrésemen semmi jele nem volt méhszájsebnek, de ezek után sem volt hajlandó (magánrendelésen!!) megfelelő felvilágosítást adni, hogy mi a teendő vele. Gyakorlatilag egyetlen kérdésemre sem válaszolt érdemben, annyival lezárta, hogy majd a legközelebbi kontroll vizsgálaton megbeszéljük. Természetesen nem lesz legközelebb, legalábbis vele. Mellbevágó arroganciájára és az ellátás minőségére való tekintettel először és utoljára jártam nála. "A beteg, mint ember" mottó hangzatos, de sajnos a gyakorlatban az ellenkezőjét tapasztaltam. Senkinek nem tudom jó szívvel ajánlani.
2019. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!