Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Vadai Ágnesről?

Mit gondoltok Vadai Ágnesről?

Figyelt kérdés

Láttam egy két műsorban, meg beszédeit hallottam. Sokan ha meghallják lehurrogják hogy milyen egy Gyurcsiistenítő valami. De én nem feltétlen ezt látom. Szerintem a megnyilvánulásaiból egy szimpatikus, kolegális nőnek tűnik. Nem mondanám hogy nincs esze. Ti mit gondoltok?

(Nem rég láttam ezeket :

https://www.youtube.com/watch?v=F0D2SLGN-Qg

https://www.youtube.com/watch?v=U_P2rFcBXPo

)



2016. aug. 17. 18:39
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Jó, tudjuk hogy végtelenül kifinomult a kritikai érzéke( a krománnyal pláne) de szerintem nem vészes.:)
2016. aug. 17. 18:44
 2/21 anonim ***** válasza:
42%

aki megcáfolja a hülyeségeit, azt egyből elolja, hogy mennyen a fenébe a népgyűlölő orbánimádatával


nagyon ellenszenves


persze a balosoknak ez tetszik

2016. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
DK-s, azaz Debil K**va
2016. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Ugyanaz, mint 3 kérdéssel lentebb. Mi van, ő volt ma a Blikk üdvöskéje, vagy miért van így ráizgulva hirtelen mindenki?
2016. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
41%

Egyetértek a fentiekkel :D

Vadai egy nagyon durva nőszemély. Egy liberális gyurcsányimdó malac.

De nem csak rá jellemző amúgy amit írtak feljebb. Tipikus liberális "érvelés" az, ha nem az ő nótáját fújod, akkor orbánimádó náci vagy.

2016. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Gyurcsány neki az Isten , ez mindent elmond
2016. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%
Szimpatikus, ez a cigány k#rva? Hát a kutyám nem tud ennyire vicsorogni, mint ez a nőállat lény.
2016. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Világnézetemtől függetlenül, nem merült fel eddig, hogy éppen őróla gondoljak bármit is. Politikusként kevés jelentősége van, de még, mint nőről sem tudnék álmodozni róla, mert számomra nem éppen vonzó a megjelenése. -Néhány előttem szólónak itt hívnám fel a figyelmét, hogy ettől függetlenül az emberi méltóságot tiszteletben kellene tartani, és nem durva sértésekkel véleményt nyilvánítani!-

Elfogadom természetesen azt is, ha valakinek éppen ő szimpatikus, vagy tetszik, hiszen ettől szép a világ, hogy nem vagyunk egyformák.

2016. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%

Irritáló perszóna.


Vagy netalán hozzád lenne "szerencsénk" ágika? :D

2016. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%
Komp akart lenni, de nem komplett!
2016. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!