Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borzalmasan fel vagyok fázva...

Borzalmasan fel vagyok fázva és antibiotikum kúra helyett csak egy egy alkalmas Monural 3g-t kaptam, valakinek véleménye a gyógyszerről?

Figyelt kérdés
Már harmadik napja rosszul vagyok, reméltem hogy elmúlik de csak rosszabb lett. Nagyon fáj az alhasam/húgyhólyagom, folyamatos vizelési ingerem van, és utána borzalmasan csíp, csak akkor jó ha folyamatosam a wc-n ülök.. elszenvedtem az ügyeletre, ahol jeleztem hogy sokszor voltam felfázva, és 2 hetes antibiotikum kuram volt, de most csak ezt kaptam. Azt mondta ha nem javul a hetvegen mennyek vissza es ír mást, de haza kell utaznom 5 napra ahonnan nem fogok tudni visszajönni, ti feliratnatok inkabb másnap egy erősebbet? Tudom, hogy ő az orvos, de már borzalmasan rossz, és mindennel próbáltam legyűrni, a kúptól kezdve a gyógyteákig, és nem vagyok benne biztos hogy ez érni fog valamit.

2017. jún. 15. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Kéne egy tenyésztést csináltatni vizeletből. Én ugyanígy vagyok, tegnap vittem vizeletet, hétfőre eredmény. Estére kaptam egy Monuralt, amit ugye reggelig kellett volna benntartani, kb 2 óra után már ki is jött. Most várom a hétfőt, addig szedem a Ditropant, meg gyógytea, máriatövis és egyebek. Jobbulást neked!

Igyál soksoksoksok vizet, minimum óránkét 3-4 decit, hogy dolgozzon a vese és a hólyag!

2017. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miert vagy ilyen sokszor felfazva? Urologus latott mar? Volt mar vizeletleoltasod? A felfazast tessek komolyan venni, amint jelentkeznek a tunetek rogton orvoshoz menni! Ha nincs megfeleloen kezelve a fertozes feljut a vesedhez es akkor vesemedence gyulladasod lesz! Menj vissza az orvoshoz! Szedjel fajdalomcsillapitot a fajdalom elviselesehez es igyal nagyon sok folyadekot!
2017. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a baj, hogy vittem vizeletmintát is, de az orvos közölte, hogy neki erre nincs szüksége, ő elhiszi hogy rosszul vagyok... nőgyógyászhoz megyek szombaton, remélem ő komolyabban vesz és segít rajtam.
2017. jún. 15. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!