Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba okozhat puffadást...

Hüvelygomba okozhat puffadást is, mi mulasztja el valóban?

Figyelt kérdés
Szájon át szedhető gyógyszer és hüvelykúp sem használt,amit az orvos írt fel. Valakinek elmúlt?
2017. jún. 16. 06:29
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem többször is volt, Canesten kúp mindig segített eddig, de a menstruációval mindig elmúlik nekem alapból a hüvelygomba.
2017. jún. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnek szintén volt ilyen gondja, a candida emésztő rendszeri tüneteket is okozott nála. A candida diéta szüntette meg a panaszait.
2017. jún. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Első: a menstruációval te csak hiszed hogy elmúlik. Nem múlt el, majd vissza fog jönni valamikor.

Kérdező: lehet nem arra való gyógyszert kaptál. Van ilyen is sajnos. Menj vissza az orvoshoz.

2017. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Harmadik: nyilván tisztában vagyok vele, biológus vagyok. A tünetekre értettem. De köszi a felvilágosítást, ma (sem) tanultam innen újat.
2017. jún. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer menstruáció előtti nap jött ki a gomba, el is keztem a canesten kombi kezelést, 1 hüvelytablettát tudtam használni, másnap megjött. Menstruáció alatt végig viszkettem, utána is gombás voltam, folytatni kellett a kezelést.
2017. jún. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor legközelebb normálisan írd le és akkor nem leszel kioktatva. Te hüvelygombát írtál és nem tünetet.
2017. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem viszket. Csak fehér túró szerű, nyálkás a váladék.
2017. jún. 16. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet tenyésztést kellene kérned a nődokitól.
2017. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!