Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradt a menstrúációm. Mi...

Kimaradt a menstrúációm. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Utoljára áprilisban volt meg, azóta májusban nem és a júniusi se jött meg. Fogytam 54 kg-ról 50-re, de nem éheztem 2000 kcal megvolt, csak minőségi tápanyagokból és heti 3-4 alkalommal futni voltam 10 kilométert.

13/l



2017. jún. 16. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még nagyon, előfordulhat még a kimaradás.
2017. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de már rendszeresen ment 2 éve
2017. jún. 16. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömnek 9 (!) hónapig nem volt.

Barátnőmnek 5 hónapig nem volt.

Több év kell ahhoz, hogy normálisan beáljon.

2017. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

13 évesen ez nem csoda. Főleg úgy, hogy fogytál is. Adj pár hónapot a szervezetednek.

20N

2017. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem akarok veszekedni meg semmi, csak úgy bírom, hogy a kis 12-13 éves kislányok ehhez hasonló kérdéseket írnak ki.

Nem egyszerűbb lenne anyut/nővért megkérdezni, vagy egy felnőttet, nem egyből idefordulni. Minket 6. osztályban felvilágosítottak erről, hogy mi a yzitu a menstruációval, nem ide küldtek.

2017. jún. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előzőnek: nem mindenki tudja vagy meri megkérdezni, van, akinek könnyebb anonim módon intézni ezt. És rengeteg suliban semmiféle felvilágosítás nincs, nekem se volt anno.
2017. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 hónap kimaradás a korodban még normálisnak tekinthető.
2017. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!