Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szokás telefonon egyeztetni a...

Szokás telefonon egyeztetni a nőgyógyásszal (időpontkérésen kívül)?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy új fogamzásgátlót szedek 3 hónapja, és a 3. levélnél még mindig volt egy 1 napos minimális pecsételő vérzésem. Erre szeretnék rákérdezni, hogy ettől függetlenül szedhetem-e tovább ugyanezt a típust. Illetve azt kérdezném még meg tőle, hogy háziorvos felírhatja-e (én vidéki vagyok, nődokim pedig BP-n van).

Nem szeretném, hogy azt higgye, csak a fizetést akarom megkerülni telefonálgatással. :S Nem tudom, ennyiért kérne-e pénzt... És ha nem, akkor szerintem felesleges ezért időpontot kérnem, bebumliznom Budapestre, stb...

Szóval tapasztalatokat várok! :)


2010. máj. 19. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
én szoktam az enyémtől telefonon kérdezni. nem minden héten, de amikor kérdésem van felhívom. a háziorvosod is felírhatja egyébként, nekem is mindig a háziorvos írja, mert én is messzebb lakom a nőgyógyászomtól. azt az egy kérdést meg már igazán felteheted neki telefonon is !
2010. máj. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a háziorvos is felírhatja. Szerintem kérdezd meg telefonon a pecsételést, legfeljebb, ha pénzt is akar látni, akkor azt fogja válaszolni, hogy menj el hozzá, mert szükségesnek tart egy vizsgálatot. Egy telefont megér.
2010. máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2010. máj. 19. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!