Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi allergiatesztet...

Hüvelyi allergiatesztet szeretnék folyásom miatt csináltatni. Ilyen tesztet hol lehet csináltatni?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok, mint pl WC papír, öblítő, stb.

Elég sok mindenre néztek már nekem kenetmintatenyésztést és mind negatív, de allergiára sosem lett nézve.

Azt tudom, hogy Budapesten a Belvárosi Orvosi Centrumban van erre lehetőség.

Lett hormonszintem is nézve és elvan csúszva az érték és lett is most felírva fogamzásgátló de a MINDENNAPOS CSÚNYA folyás megvan.

Ha valakit jobban érdekel a bajom, bár azóta voltam már orvosnál, mikor ezt a kérdést kiírtam, az itt megtalálhatja :)

Válaszokat Előre Köszönöm, ha kapok!

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__8527..



2017. jún. 18. 21:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Az országban bárhol hol van erre az allergiaviszgálatra lehetőség?
2017. jún. 18. 21:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valakinek csak a hüvelye allergiás. Lehet valaki allergiás bármire, ezt bőrteszttel szokták kimutatni. Pl. latex allergia okoz hüvelyi allergiát (óvszer) de a bőrteszt is kimutatja.
2017. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!