Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek hol lesz véres a betét?

Nektek hol lesz véres a betét?

Figyelt kérdés
Már mint arra vagyok kiváncsi hogy a betét teljes hossza véres lesz? Mert a barátnőm mondta hogy neki csak középen lesz olyan.Az eleje és a vége neki nem vészes. Nekem meg az egész olyan. Mi miatt van ez?

2017. jún. 21. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Erősebb a vérzésed. Nekem leginkább legelől lesz véres, emiatt jól fel kell tolnom a bugyim elejébe, baromi idegesítő. Ezért is tértem át a tamponra.
2017. jún. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem a betétem lesz véres, hanem a gatyám, a combom... ezért is tamponozok már egy ideje, csak itthonra teszek be btétet, mert itt a mosdó, ha gáz van.


28n

2017. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

vérzéstől függ. ha csak betét van bent (tampont is használok), akkor leginkább elől. én is kínlódok azzal, hogy nagyon előre kell tenni, de akkor a szárnyakat nem lehet már rendesen felragasztani.

viszont ha hirtelen önt el a vér, akkor középre kerül. általában.

de függ attól is, hogy éppen mit csinálok. ülök, fekszem, mozgok, éppen felállok, stb.

2017. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!