Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka, annak, hogy...

Mi lehet az oka, annak, hogy a menstruáció egy 17 éves lánynál a megszokott 28. nap helyett a 19-20. napra megjön?

Figyelt kérdés
Terhesség lehet?
2010. máj. 19. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy minden hónapban 28 szokott lenni, és kivételesen 20 napra jön meg?

Ebben az esetben sok minden, de terhességre nagyon kicsi az esély. Inkább megváltozott étrend miatti (valószínűleg ideiglenes) hormonzavar, idegeskedés (attól nekem mindig elcsúszik, vizsgaidőszakban összevissza szokott megjönni), most hirtelen ezek jutottak eszembe.


Ha arra gondolsz, hogy átlagosan 28 napra szokott megjönni a lányoknak, de neked ehelyett csak minden 20. napon jön meg, az normális! Nekem 21 naponta jön meg. Eleinte megijedtem én is, mert azt hittem, mindenkinek 28 napra kell megjönnie, aztán rájöttem (illetve a nőgyógyász megmondta :D), hogy nem, ez személyenként változó.

Remélem, tudtam segíteni :)

2010. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem valószínű

De mivel felmerült a kérdés ebből arra gondolok hogy a védekezésetek az nem tökéletes :S

2010. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig mindig 28 napra jött meg, most 20. napra, legutobb vasárnap voltam a párommal, de nem fájt a hasam, nem voltak jelei, hogy meg fog jönni, és még nem is vártam.
2010. máj. 19. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!