Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehetséges ez? (Menstruác...

Hogy lehetséges ez? (Menstruációs görcsök)

Figyelt kérdés

Hogy lehet az, hogy eddig évekig nagyon erős menstruációs görcseim voltak (szinte elviselhetetlen görcsök, amiken fájdalomcsillapítók se segítettek), most meg néhány hónapja szinte alig érzem meg.. ennek mi lehet az oka? 18/L

Köszönöm előre is a válaszokat!


2017. jún. 22. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nálam is ugyanez van. Ha aggódsz, menj el nőgyógyászhoz, nincs-e valami cisztád. Bár rákszűrésre úgyis el kell menni évente, akkor egy füst alatt szólsz neki, hogy alaposan vizsgáljon meg. Ha semmi gond, akkor egyszerűen örülj neki. :) Én is azt teszem. :-P
2017. jún. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha cisztád lenne attól fájna ugyanúgy. Nekem is volt amikor hánytam a fájdalomtól, utána meg alig éreztem. De általában nagyon fáj. Nem tudom szerintem sok mindentől függ ami a szervezetben lejátszódik.
2017. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mikor cisztám volt, sokkal jobban fájt.
2017. jún. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!