Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlóval pattanások...

Fogamzásgátlóval pattanások ellen?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, de még mindig olyan pattanásos vagyok, mint 14 évesen.. igaz most már inkább csak időszakos, de olyankor borzasztó..már nagyon elegem van belőle.

Most a fogamzásgátlón gondolkodom, más okokból is, hiszen a ciklusom sem rendszeres annak ellenére, hogy 13 éves koromtól megvan..

Voltam már endokrinológián is, de nem állapítottak meg hormonproblémát, voltam nőgyógyászaton, ahol szintén nem mondtak kb semmit.. Pedig a PCOS összes tünete illik rám... igaz ennek már 2 éve, és már akkor is fog.gátlót akartak adni, de akkor még korainak éreztem. Most már ez az utolsó reményem :(


2017. jún. 24. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Magánorvosnál kell Pco-t diagnosztizáltatni. Államiban kb. sz arnak rád. Én is éveket húztam rá, míg rendes magánlaborban kimondták. Azóta átmentem államiba vissza és a hozott és friss leleteim alapján ott is kimondták, hogy Pco.

Foggátló csak addig lesz jó, míg szeded + olyan fél év. De az csak elnyomja a tünetetket,, nem megszünteti.

2017. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
14%
dugjál sokat, az elmulasztja
2017. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!