Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettenetesen görcsöl és fáj a...

Rettenetesen görcsöl és fáj a hasam a havitól, ti mit szoktatot ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Három napja van meg és elég erős,és majd meghalok.
2017. jún. 22. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszer... elvileg segít ha meleget teszel rá, de szerintem rettenetes görcsöknél lófüttyöt sem ér. Néha kínomban lábemeléseket szoktam csinálni, az kicsit segíteni szokott. Csodát azért ne várj. :)
2017. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előtte kb 10 nappal kezdj el szedni magnéziumot, amikor meg megvan tegyél rá meleget és ha még így is rossz, akkor vegyél be fájdalomcsillapítót.

Amúgy annak ha nagyon durván fáj és rosszul vagy sokszor van valami oka a háttérben, nekem például ételintolerancia volt, most hogy arra szedek gyógyszert meg kerülöm a rossz ételeket és szedek magnéziumot alig érzem hogy menstruálok, van hogy egyáltalán nem is érzem.

2017. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Apranax. Irasd fel dokivak éd ha megjön a menzeszed, napi 1-2 szem segit. Nagyon erös gyogyszer, ovatodan a szedéssel, de nekem csak ez segit, mert kb olyan érzésem van mensikor,mintha szülnék...
2017. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a cataflam vált be egyedül.. az is eléggé erős, de nem tudok vele mit kezdeni, van hogy 3-4 óránként kell egy szem. Egyébként mikor én elkezdtem fogamzásgátlót szedni teljesen elmúltak ezek a tünetek, pedig én is borzalmasan viselem. Aztán abbahagytam, egy év múlva másfajtát kezdtem el szedni, az most nem segített, változó, de ez is segíthet.
2017. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!