Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűz vagyok, ha felfáztam...

Szűz vagyok, ha felfáztam hogyan néz ki egy nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

Nos, magamnak elég szűknek tűnök odalent, tehát ha belémdug az orvos csont szárazon egy kacsát, az nem lesz kellemes, valószínűleg átszakadnék.

Hogyan megy ilyen esetben egy vizsgálat?



2017. jún. 24. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Felfázással nem nőgyógyászhoz,hanem urológiára kell menni.

De ha veszel tőzegáfonya kapszulát és sok folyadékot iszol akkor az is nagyban hozzájárulhat a mielőbbi gyógyulásodhoz.

2017. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
vegbelen keresztul vizsgal ilyenkor az orvos,de engem mondjuk elkuldott az urologiara felfazassal,bar en mar akkor nem voltam szuz. amugy a kacsat se csont szarazon hasznaljak,jo nagy adag sikositot hasznal elotte az orvos
2017. jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell semmilyen nőgyógyászhoz sem urulógushoz menni.

Elmész a háziorvoshoz pisilsz neki egyett valami pohárba, majd ő ír fel neked antibiotikumot ennyi nem kell ilyen kellemetlen helyekre járni a háziorvos se fog belédnyúlni. Hasadat megnyomkodja és ennyi.

2017. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Általában vizeletvizsgálatot kérnek, amire a háziorvos is el tud küldeni.
2017. jún. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jún. 25. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!