Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyári gyakorlathoz nőgyógyásza...

Nyári gyakorlathoz nőgyógyászati vizsgálat eredménye kell, azonban még szűz vagyok. Elég az UH lelet?

Figyelt kérdés

Elnézést a rossz kategóriáért, nem feltétlen ide illik ez a kérdés, de mást nem találtam.

Nyári gyakorlat egyik feltétele a nőgyógyászati vizsgálat. Azt mondta a háziorvosom, hogy elég lesz az az UH lelet amit nemrég vizsgálat céljából csináltattam. Nem fognak mást csinálni, mivel még szűz vagyok. Ez valóban így lenne?


2017. jún. 10. 17:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%

SZüz nöket is meg lehet vizsgálni nögyógyászatilag, szóval ez nem akadály.


A kérdés, hogy a gyakorlathoz milyen vizsgálati eredmény szükséges. A legokosabb, ha elöször a gyakorlati helyen rákérdezel, hogy elég-e az UH, és ha nem, akkor meg elmégy orvoshoz.

2017. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Miféle gyakorlatod lesz hogy nőgyógyászati vizsgálatot kérnek?
2017. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%

Mikor szűz voltam nekem sem csináltak rákszűrést, csak ultrahangot.

Milyen gyakorlat ez? Nem is hallottam még ilyet hogy oda kell nőgyógyászati vizsgálat.

2017. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Kórházban lesz a gyakorlat, sokféle vizsgálat kell még ezenkívül, vérvétel, székletminta, tüdőszűrő stb.. Ezeket eddig is kérték, de a nőgyógyászatit nem, de hétfőn mindenképpen utánakérdezek, nem szeretnék nőgyógyászhoz menni ha nem muszáj :/
2017. jún. 10. 18:02
 5/28 anonim ***** válasza:
19%

Nem kérnek AIDS labor eredményt? Vagy HIV?

Nagy kár.


Gondold meg 10x, hogy ilyen "gyakorlathoz", ezt a "nyári" ...-ot bevállalni szeretnéd e.

Ha elég okos vagy már.

2017. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
De kérnek, nem írtam le részletesen, hogy miket kérnek. A válasz második felét nem értem :)
2017. jún. 10. 18:07
 7/28 anonim ***** válasza:
39%
Keress egy női orvost!
2017. jún. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

Tisztelt kérdező, lepontozhatsz.


Aki valóban nyári gyakorlatra megy kórházba, ezt tudnia kellene magától is.


Ez szerintem kamu kérdés.


Vagy inkább troll?

2017. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Elég szűk látókörű és egyszerű gondolkodású lehetsz, ha azt gondolod hogy aki kórházi gyakorlatra megy az már mindennel tisztában van. Egyrészt a képzésem felénél járok, még el sem végeztem, másrészt nem ápolónő vagy hasonlónak tanulok, akik tudják az ilyeneket. (De ezek után már tudni fogom, akik eü dolgozóként tudják ezt, azok szerinted hogy tanulták meg? :)

De megnyugtatlak, a szakmai dolgokban penge vagyok, bár szerintem neked csak jól esett valahol valakibe belekötni, és a 41%od is azt mutatja, hogy gyakran csinálod ezt :D

A többieknek nagyon szépen köszönöm a választ :)

2017. jún. 11. 09:40
 10/28 anonim ***** válasza:
41%
Az hogy fertőző betegségekre szűrnek, érthető. a nőgyógyászati vizsgálat nem.
2017. jún. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!