Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől jöhetett meg előbb a...

Mitől jöhetett meg előbb a menzeszem?

Figyelt kérdés
A napokban ért véget a házasságom, egy hete költözött el a férjem. A fogamzásgátló felénél vagyok csak épp, 3 napja elfelejtettem bevenni egy nap, de azóta megint ugyan úgy szedem két napja, erre ma reggel megjött...Igaz rettentő éjszakáim, nappalaim vannak lelkileg, érzelmileg...Okozhatja ez, hogy megjött? nem szokott görcsölni a hasam, de most kicsit érzem, meg nem a megszokott mennyiség jön vérbe, hanem kevesebb is...Érdemes abbahagynom a gyógyszert, vagy most már szedjem végig a hónapot?
2017. jún. 25. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Az érzelmi megrázkódtatástól is lehet. A kihagyás sem tett jót. Szerintem leállhatsz róla bármikor. Egyébként is már hagytál ki egy szemet. Nekem doki mondta, ha gond van, bármikor abba lehet hagyni. Legfeljebb megjön a vérzésed.
2017. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kihagytál egy szemet, ezért vérzel. A levelet szedd végig, különben nagyon bekavar! Utána abbahagyhatod.
2017. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!