Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jöhetett össze a baba?...

Nem jöhetett össze a baba? Hétfőn délelőtt váratlanul 1 héttel korábban megjött a menzeszem mindenféle előjel nélkül..

Figyelt kérdés

Érkezésekor barnás pecsételős volt, majd tegnap reggelre teljesen megjött /igaz, egy kicsit kevesebb, mint szokott/ nagy görcsök kíséretével, a pocakom teljesen fel van puffadva. Egész hónapban a babagyártáson dolgoztunk és már kezdtem reménykedni, mikor is múlt hét péntekén egy éles fájdalmat éreztem a méhemnél. Úgy gondoltam ez a beágyazódás jele. Csináltam tesztet is kedden a menzi alatt, de sajnos negatív lett.

Nem jöhetett össze a baba, lehet még rá esély?

Mi lehet az oka, hogy idő előtt megjött, tapasztalt valaki hasonlót?


2009. jan. 1. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem mindig percre pontosan 28 napos ciklusaim voltak,Aztánszóba jött hogy na,akkor mostantól jöhet a baba.Számolgatás,hőmérőzés,ovu tesz,a végén meg már annyira belezavarta a szervezetemet hogy 25-33 naposak lettek a ciklusaim.aztán belebetegettem mindig mikor megjött,mert minden hónapban terhességi tüneteket produkáltam,aztán nov26.án adtám megamnak egy utolsó esélyét,ha most nem akkor nem is kell már.Nov 27én elkezdtem dolgozni az új melóhelyen és dec 8.án kétcsíkosat pisiltem! :)

most vagyunk 7hetesek és 2 naposak! :)

Sok sikert és mihamarabbi babásodást! :)

2009. jan. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 meretek válasza:
Szia megkérdezhetem mi lett az eredmény? Baba esetleg,mert én most hasonló cipőben járok köszi a választ 😊
2019. febr. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!