Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » VÁLTOZOKO? A változokorban...

VÁLTOZOKO? A változokorban kinek medig tart a menstruácioja, és milyen.

Figyelt kérdés

2017. jún. 26. 06:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljatok nagyon érdekel 51 éves leszek és ösze visza jön meg hol keveseb hol több
2018. jan. 8. 05:30
 2/6 A kérdező kommentje:
Senki nincs.tavaj voltan nögyogyásznál akor azt mondta az orvos hogy közeledek a manupauza felé de nem hogy ritkulna inkáb sürü södöt
2018. márc. 20. 16:34
 3/6 A kérdező kommentje:
senki nem járt erre azota sem sajnálom
2018. okt. 13. 07:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha össze -vissza jön meg, akkor változókorba léptél, igen, és ez természetes, hogy hol több jön, hol semmi nem jön, kimarad hónapokat, sőt évet is ugorhat, aztán megjön ismét. Nyugodj meg, ez így van...
2019. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tavaj oktober végén voltam ekhuzodo vérzésel küreten ott minden rendbe volt. Most megint meg betegedtem és megint bem akar elmulni
2019. jan. 26. 05:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el a női orvoshoz, ne szégyenkezz, ki bírod. Lehet hogy kapnál injekciókat amik segítenének szabályozni a hormonokat, vagy ilyesmi. A hormonok nagyon meg tudnak őrülni. Nekem is most is pl. fájnak a melleim, én 32 vagyok. Elmentem a női dokihoz, azt mondta hogy a hormonok csinálják, meg hogy az természetes. Ennyi volt. Ha félsz, válassz doktornőt, ne pasit, de menj el szerintem. Sose tudhatja az ember hogy mi a szitu.
2019. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!