Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász magán rendelésen...

Nőgyógyász magán rendelésen ugyanúgy meg tud vizsgálni, mint a kórházban, vagy kell beutaló majd a kórházba?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és lenne egy kis problémám, de eléggé félek. Semmi vészes nincs csak egy kis fertőzés és arra vagyok kíváncsi, hogy magánrendelésre elég elmennem, vagy mindenképp el kell mennem a kórházba? olyan sok vele a macera, várni kell, az emberek bámulnak stb.

2017. jún. 26. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Menjél bőrgyógyászatra vagy urológiára inkább, jobban jársz, rájuk tartoznak a fertőzések.

És avval együtt, akitől kaptad a fertőzést.

Szakrendelő, semmi kórházi felhajtás.:)

2017. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy sima fertozessel nem kell korhazba menni. Nogyogyaszatra amugyse kell beutalo.
2017. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Magánrendelésen ugyanúgy megtudnak vizsgálni mint a korházba.De valószínű,hogy még felszereltebb is a rendelő mint egy korházi.
2017. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg tud vizsgálni ugyan úgy, ne félj. Ultrahangra nincs szükség ilyenkor, az nem minden magánrendelőben van.
2017. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Én még sose mentem fertőzéssel urológiára bőrgyógyászatra meg pláne nem... Magán nőgyógyász meg tud vizsgálni persze, nem is értem a kérdést minek küldene kórházba.
2017. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5: Én meg nindig oda megyek, ugyanis oda tartozik.

A nőgyógyász a 7 leggyakoribb fertőzésre szűr, teljes körő szűrés (STD-rendelés) a bőrgyógyászaton van, és az urológián, ezekre a helyekre párban (az összes érintett részvételével) kell menni.

2017. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!