Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El szeretném tolni fogamzásgát...

El szeretném tolni fogamzásgátlóval a menstruációm, ne hagyjam ki a 7 napot és folytassam egyből a másik levéllel? Abból mind a 21 db-t beszedjem? (Sunya nevű fogamzásgátlót szedek)

Figyelt kérdés

2017. jún. 26. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
A tájékoztatóban szokott lenni erre utaló rész.
2017. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit ír a betegtájékoztató?
2017. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászom receptre csak 1 levelet írt ki, a nővérhez kell majd vissza mennem ha már fogyóban lesz és úgy kiíratni a többit
2017. jún. 26. 22:16
 4/8 anonim ***** válasza:
És ez most hogy jön ide?
2017. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát úgy, nem kaptam betegtájékoztatót hozzá
2017. jún. 26. 22:32
 6/8 A kérdező kommentje:
*Hát úgy, hogy
2017. jún. 26. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem is hallottam,hogy betegtájékoztató nélkül adnak ki valamit.

Millió 1 mellékhatása van a fogamzásgátlóknak,azért jó lenne ennek tudatában szedni.Persze te nem tehetsz róla,hogy nem kaptál hozzá papírt.

Próbáltam rákeresni,de szerintem itthon nem forgalmazhatják mert semmit nem találtam róla.

Az orvos segítségét kell kérned.

2017. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél életképtelen, keresd meg a google segítségével a betegtájékoztatót. A házipatika oldalán fent van...
2017. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!