Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb éjszakai betét?

Melyik a legjobb éjszakai betét?

Figyelt kérdés
Ti mit használtok?

2017. jún. 27. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Always-ből ès Naturellèből szoktam használni a legnagyobbat, super, vagy night mèretben. Az első napokban kettőt szoktam betenni, az egyiket hátrèbb teszem a bugyimba, hogy majdnem a derekamig èrjen, így ha hanyat fekszek, hátrafolyhat a vèr anèlkül, hogy összevèreznèm a lepedőt.
2017. jún. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem az éjszakai always jött be, de több fajtája is van..


van az itthon szinte mindenhol kapható "vékonyabb" (bal oldali a képen) és a "vastagabb" (jobb oldali), de ez utóbbit eddig csak tesco-ban láttam...

[link]

[link]


a vékonyabból nekem a régebbi jött be jobban, azon nem virágok voltak, hanem kicsit lyukacsos volt a csomagolása, az újabb már nem annyira, helyette a tesco-ban kaphatót használom

[link]

2017. jún. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Libresse vagy pedig Naturella vált be nekem leginkább.Az Aldis Cresta is elég jó termék.
2017. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A libresse a legjobb! Brutál sokat tud magába szívni.
2017. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!