Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most szerintetek mi lesz? PMS?

Ez most szerintetek mi lesz? PMS?

Figyelt kérdés

Menü Menü Keress! Egy véletlen kérdés

Kategória: Egészség » Nők egészsége


A kérdés

Fel lennék fázva? Vagy mire gondoljak?

Múlt hónapban voltunk együtt utoljára, azóta megjott már egyszer bár kis mennyiségben,mostoba pedig 10 nap van a következő mensiig kb,de picit érzékeny a mellbimbóm és a mai nap úgy éreztem mintha ebben a pillanatban jönne meg.. alhasi fájdalom,derék fájdalom,néha hasi görcsök.Esetleg felfázhattam? Mit gondoltok? Aktus után 17 és 25 nappal csináltam tesztet,mindkettő egyértelműen negatív volt. A terhesség szinte kizárt. Ma reggeli hőm 36,8



2017. jún. 27. 09:29
 1/1 anonim válasza:

A PMS szindróma minden nőt érint, és egyes esetekben alkalmanként esetleg eltérően. Így evégett nem kell aggódnod.

A komolyabb probléma szerintem az lehet, ami miatt érdemes lenne aggódni, hogy kis mennyiségű volt a vérzés előző menstruáció alatt.

Ilyen, ehhez hasonló tünetek akkor jelentkeznek még, ha megnövekedett a stressz, fogamzásgátló használatának elkezdése, helytelen, túl kevés táplálkozás.

2017. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!