Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen méhnyálkahártya-vastags...

Milyen méhnyálkahártya-vastagság miett/mellett van szükség küretre?

Figyelt kérdés

2017. jún. 28. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy változó korban vagy, vagy nem?
2017. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
35 vagyok.
2017. jún. 30. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gondolom adnak rá hormont, és az meghozza a vérzést. Változó korban 7 felett már rendellenes.
2017. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

15 mm-nél kaptam hormont, utána ovu-indukció volt.

aztán 30 nap folyamatos vérezgetés/vérzés mellett 20, majd gyógyszer után 13. szóval mennyire kellene lecsökkennie, hogy békén hagyjanak? még a 13-at is sokallta a doki.

2017. jún. 30. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
9 mm-ig normàlis.Nekem 25 volt..És méhtestràk lett belőle.
2017. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

basszus, sajnálom :(

kezdek kicsit aggódni. majd csak másfél hét múlva jutok el megint orvoshoz, és már jó lenne túllenni rajta.

2017. júl. 9. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű,hogy hiperplazia lesz,az hormonális ok.Tesómnak most mutatta ki a második eü küret is,neki felajánlottàk a méheltávolitást,hogy gondolkodjon rajta,mert kialakulhat a méhtestrák.Nekem elsöprő kaparás után már benne voltak a rákos sejtek.Mindenképp csinálják meg a küretet.Ha idöben van ,akkor is teljesen gyógyítható.
2017. júl. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

azért lenne fura ez a "hormonális ok", mert pcos-es vagyok, lényegében 10 éve nem menstruálok csak gyógyszertől. furcsa lenne, ha minden a feje tetejére állna egyik napról a másikra.

de remélem, csak ennyi...

2017. júl. 12. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!