Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez? Vastag,...

Mitől lehet ez? Vastag, csomós hüvely fal?

Figyelt kérdés

Első kérdésem az lenne, hogy hány nap múlva kezdődik el megvastagodni a méhnyálkahártya az együttlét után? (persze ha sikerült a teherbeeséshez)


A másik, 2 napja észleltem, hogy szűk, vastagabb/duzzadtabb lett a hüvelyem és kitapintottam egy nagyobb csomót is, (egyből a hüvely elején)

Ez mi lehet?

Nincs semmi tünetem amúgy..

Tapasztalatok? :)



2017. jún. 27. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

Te jo eg, ne tapogasd magad odabent mert felviszel valami bacit.....

Menstruacio elott is megduzzad a huvely (sot, akkor igazan), szoval ez igy semmit nem jelent.

2017. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem viszek fel semmilyen bacit, erre egyértelműen figyelek.

Mensi már elmúlt pár napja

2017. jún. 27. 21:21
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Akkor is felesleges ez, ahol a mehnyalkahartya van, odaig szabad kezzel nem tudsz felnyulni.

A huvelyduzzadasra meg megadtad a valaszt, most mult el a verzesed. Utana par napig teljesen normalis ha duzzadtabb. Terhessegnel nekem a sokadik honapban lett csak az.

2017. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Csakhogy eddig még nem tapasztaltam ilyet, meg a csomót sem..

Gondoltam járt már vki hasonló helyzetben és tudna írni?! :)

2017. jún. 27. 22:01
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Eddig nem tapasztaltál ilyet... Gratulálok, ez azt jelenti, hogy gyakran turkálsz magadban. Nem terhes tünet, hanem "hülye vagy" tünet.
2017. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Valami rendellenesseg az tuti. Terhesseg nem okoz csomot soha semmilyen szinten. Lehet megsem figyeltel annyira a bacikra es fertozesekre a nagy on-turkalasban.....menj dokihoz mielobb!
2017. jún. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A mióma legtöbbször tünetmentesen növekszik, és rutin nőgyógyászati vizsgálat során fedezi fel az orvos. Azonban jelenléte az esetek mintegy 10 százalékában vezethet enyhébb és súlyosabb tünetek megjelenéséhez is, így például rendellenes vérzéshez -


Én miómára tippelek. De ma elmegyek a dokihoz és kiderül..

Köszönöm a sok hasznos tanácsot 😁

2017. jún. 28. 06:38
 8/15 anonim ***** válasza:

Woww, egy újabb orvos diploma nèlkül...

Hagyd már meg ezt azoknak, akik rendelkeznek szaktudással!

Nyugodtan nyúlkàlj magadban tiszta kèzzel, tiszta műfsszal, de ezt ne diagnosztikai cèllal tedd, lègyszi!

2017. jún. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mióma a méhben lehet, oda nem tudsz felnyúlni.

Remélhetőleg csak a méhszájadat érzed, ami elvileg lehet épp lejjebb és kicsit oldalt akár, de persze nem a bemenetnél és nincs út tovább. Nyúlkálás helyett menj el dokihoz, mert még lehet esetleg gyulladás, ciszta, polip, fertőzés. Terhességnek nem tünete.

2017. jún. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az a csomó a méhszáj..ha lent van és puha akkor vagy épp termékeny,pláne ha még nyákod is van akkor 1000%..ha fentebb van és kemény akkor még nem vagy termékeny.Kb ennyi a történet!

Nem kell itt semmilyen betegséget diagnosztizálni!

2017. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!