Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy nap kellemetlenség miatt...

Egy nap kellemetlenség miatt érdemes lenne szünet nélkül szedni a fogamzásgátlót vagy ne zavarjam össze a szervezetem emiatt?

Figyelt kérdés

Csak tanácsokra lenne szükségem, aki úgy gondolja válaszolhat. De nem életbevágó dolog. :)

Ma vettem be a 21.szem fogamzásgátlóm, tehát holnap kezdődik a gyógyszermentes hetem. Vasárnap szokott megjönni a vérzésem, és hétfőre szoktam nagyon görcsölni, illetve aznap általában a legerősebb a vérzés. Viszont ma kaptam a hívást, hogy hétfőn kezdhetek új munkahelyen. Így végig fogom szenvedni az első napot. Ti a helyemben inkább szednètek tovább szünet nélkül a gyógyszert vagy egy nap kellemetlenség miatt ne kavarjak be?

22N


2017. jún. 28. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan szedd tovább, azért egy új munkahely elég fontos dolog, de rendszert azért ne csinálj belőle.

Én sem szenvedném végig az első napom, hetem, nem is tudnék koncentrálni.

2017. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsod :)

Még sosem csináltam ilyet. Az előírásnak megfelelően szedtem. Viszont már most fájdogál a hasam, a mellem, a fejem. Azelőtt szoktam így lenni mielőtt megjön. Nem tudom ha nem tartok szünetet, akkor elmúlik-e ez a rosszullét.

2017. jún. 28. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!