Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomosnak erzem a mellemet,...

Csomosnak erzem a mellemet, hova menjek vele?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem a vizsgálat nevet ahova kellene kernem beutalot. Doki elött nem akarok beegni.

Eleg sok csomot erzek, kissebbeket, nagyobbakat.Mondták hogy mirigyek is lehetnek. De a mirigyek lehetnek kökemenyek?



2017. jún. 30. 20:27
 1/2 anonim válasza:
A mammográfiai vizsgálatra gondolsz szerintem. Menj el nőgyógyászhoz, ő megvizsgál, és eldönti, hogy szükséges-e a vizsgálat. Ha gyanakodsz, hogy esetleg gond lehet, ne bízd a véletlenre, mindenképpen nézesd meg! A vizsgálat előtt figyeld, hogy érzel-e változást a csomókon (méret, keménység stb), hogy erről is be tudj számolni a dokinak!
2017. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sokan mondták már a mammográfiát, csak mindíg elfelejtem, most leírom. Nos eleg sokat erzek ugyhogy en nem tudom.Ha menstruálok akko pedig megtöbbet. De mondták h akkor is csomosnak erezhetjuk a mirigyek miatt. De 4-5 állando csomo biztos van. Tavaj az egesz mellem nagyon fájt. De azota ritkábban fáj es akkor kalciumot- magneziumot szedek.
2017. jún. 30. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!