Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magán nőgyógyásznál az alábbi...

Magán nőgyógyásznál az alábbi problémáimra jobb esélyem van megoldást találni?

Figyelt kérdés

Az egyik, hogy valószínűleg (sőt, szinte 100%) krónikus hüvelygyulladásom van. Jártam már nemibeteg gondozóban is, de soha nem tenyészik ki semmi. Időnként max gomba(sztk-s nőgyógyász szerint trichomonas is jelen van), de elintéz klionnal és csókolom. Pedig már használok vérzés után ph helyreállító kapszulát is.. Egyébként meg nincs különösebb oka, hogy kijöjjön és mégis.

Ezt szeretném amennyire lehet véglegesen megszüntetni ezt.


A másik, hogy szeretnék spirált felrakatni, de az sztk-s nőgyógyásznak hiába könyörgök mindig csak a fogamzásgátló tablettát akarja rám erőltetni.

Valószínűleg van egy autoimmun alapbetegségem ami még diagnosztizálás alatt van(szerdán lesz szövettan és az fogja megmondani a tutit), de ha kell szteroidot szednem, akkor a hormonálisak alapból kiesnek és marad a gumi vagy a spirál. Én nem szeretnék a fog. gátlással különösebben foglalkozni és azért lenne jó a spirál és ha komolyabb kapcsolatom van, akkor se okoz gondot, hogy könyörögni kéne a gumi felhúzásáért.


2017. júl. 1. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Jelenleg szedsz fogamzásgátlót?

Mert ha igen, akkor hagyd abba és nem lepődnék meg rajta, ha utána semmilyen gondod nem lenne.

Ilyenkor, amikor fertőzésed van, a partnered is kezelve volt-van? Mert ha nem, akkor megint csak nem fogsz belőle rendbe jönni, mert visszafertőz a párod mindig.

Illetve ha van más jellegű problémád, akkor lehet az is hatással van rá és együttesen kéne vizsgálni a dolgokat.

A magán nőgyógyász meg megint nem fog mást csinálni, mert nem is tud, minthogy csinál tenyésztéses vizsgálatot.

2017. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem szedek semmit. Utoljára 18 évesen szedtem fog. gátlót(most meg 25 vagyok).


Az utóbbi kb 4 évben elég ritkán éltem nemi életet, de ha volt valami kezelve lettek a fiúk is.


Nekem van egy olyan érzésem, hogy a jó idő vagy maga a szex hozza ki ezt. Általában tavasszal jelentkezik ez a probléma.

2017. júl. 1. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!