Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hét múlva jön csak meg de...

Egy hét múlva jön csak meg de ma pecsételö vérzésem volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mitöl lehet ez? Ma kis mennyisègü vèrt talàltam a bugyimban, a haviig mèg egy hetem van. Eddig nem tünt fel hogy lett volna ilyen, altalaban ahogy közeledek a menstruàció napjàhoz, kb 1 hèttel elötte elkezd fàjdogálni a hasam és nèha van barnàs folyàs szerüsègem.


Illetve lehet hülyesèg de most esetleg az közrejàtszhat, hogy tegnap szexeltünk pàrommal és elèggè bedurvultunk?

Enyhe alhasi fàjdalmam is volt ma, az viszont mindig van egy durvàbb szex utàn.


Hètfön mennèk alapból nögyógyàszhoz gyògyszert iratni, megkèrdezem majd ott is.


Köszönöm a vàlaszokat:-)


2017. júl. 1. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a vadabb aktus miatt sérült a hüvely, emiatt véreztél. Vagy elkezdődött a menstruáció.

20N

2017. júl. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van amikor a stressz hatására nekem egy héttel hamarabb is megjön pedig a vérzésem az elején beállt amikor elöször megjött. De persze kérdezz rá a nőgyógyásznál a biztonság kedvéért. A lényeg hogy ne aggodj.
2017. júl. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Biztosan nem jött meg, mert ma is csak rózsaszínes foltot találtam... Nem így szokott megjönni, illetve nagyon szoktam görcsölni, ma már szinte nem érzem az alhasi fájdalmat.


Rákérdezek holnap mindenképp.:)

2017. júl. 2. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!