Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az x-epil terhességi teszt...

Az x-epil terhességi teszt csíkon hol kell megjelenni a terhességet kimutató vonalnak? A kontrol csík alatti vékony részen vagy a a max vonal fölötti vastagabb részen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
én most készülök tesztet venni,ez az x epil mennyire megbizható? az ára is érdekelne.köszi elöre is.
2010. máj. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
olvasd el a használati utasítást -.-''
2010. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
620 ft volt ha jól emlékszem, a tescoban vettem. Még nem tudom megmondani, hogy mennyire megbízható, holnap reggel csinálok még egyet. Kiderült h az enyém negatív,de holnap reggel újra megismétlem a tesztet. Ha az is negatív akkor szerintem eléggé biztos. A legelső terhességemnél az első és a második is kimutatta.Az másfajta volt, azt a dm-ben vettem és olyan 800 ft volt
2010. máj. 20. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!