Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok ilyen alacsony?

Miért vagyok ilyen alacsony?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy mindössze 160 centiméter magas vagyok 16 évesen. Nem értem, hogy miért van ez, mivel a szüleim nem törpék. (Édesanyám 176 cm, édesapám 182 cm magas.) Arról sem tudok, hogy lenne olyan közeli családtagom, aki kisnövésű. Még nőhetek, vagy maradok ilyen hobbit?

2017. júl. 5. 07:14
 1/3 anonim válasza:

Persze még nőni fogsz, én is 160 cm vagyok.

17/L

2017. júl. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Biztosan fogsz még nőni!! Nyugodj meg most vagy abban a korban amikor nagy változások történtek a testeddel, valakinek gyorsabban történik valakinek nem. És nem is vagy nagyon alacsony sok ismerősöm van aki idősebb nálad és alacsonyabb 160 centiméternél de boldogak!!;)
2017. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is kicsi vAgyok, és tudom hogy az is maradok. Elfogadtam és boldog vagyok! Ha nem nősz meg, még minDig hordhatsz magassajrkút!
2017. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!