Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az hogy hirtelen...

Miért van az hogy hirtelen megnőtt a szexuális vágyam, az étvágyam is és (újra) elkezdtem hízni?

Figyelt kérdés
1 éve nem volt étvágyam.. hullott a hajam fájt a fejem és gyomorsav problémáim lettek. Mostanáig. A hajam most is hullik. Viszint most hihetetlen étvágyam lett... ami nemigen jó mert a tervezett 15 kilobol leadtam 7et... és most visszaszedtem 3at... és tényleg egésznap tudnék enni és olyan rossz érzés. Mert látom is magamon, higy már megint milyen ronda hasam van meg nemsokára már lógni fog. A másik meg hogy egyre inkább érzem ugy hogy mennyire kivánom a szexet. Miért van ez?

2017. júl. 6. 00:43
 1/5 anonim válasza:
Hany eves vagy?A kor is szamithat 😉
2017. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15. Ja és szüz vagyok 😨
2017. júl. 6. 15:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul egy hét alatt olyan pocakot eresztettem hogy 100 méterröl kiszurni. Ja, és ugy naponta 4 pattanás megjelenik... lassan tele lesz az arcom vele
2017. júl. 7. 13:02
 4/5 anonim válasza:
1 es vagyok irj uzit ,beszelhetunk
2017. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy kérdés maradt... #4-nek sikerült-e megkukizni a kérdezőt, vagy még időben kiderült hogy a kérdező egy 60 éves unatkozó bácsi egy mis ferdehajlammal? 😂🤣🤣
2021. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!