Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Norcolut szedése után megjött...

Norcolut szedése után megjött a vérzésem, elkezdtem szedni a fogamzásgátlót. Lassan végzek az első levéllel, de szexuális együtt létek után vérzek. Ez mért van?

Figyelt kérdés
Vérzésem nehezen akart abba maradni. 16-17 napig tartott. Voltak fél-1 napos szünetek. De szex után elkezdek vérezgetni. Nem sok, de kellemetlen és ijesztő. Ha norcolut beszedése után 2 nappal jelentkezett a vérzés a terhesség kizárható?

2013. okt. 14. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen hosszú vérzés és gyakori visszatérő vérezgetés után mindenképp orvossal konzultálnék a helyedben. Itt valami nem stimmel. A szex utáni vérzés lehet akár méhszájseb is, amire oda kell figyelni, nehogy gondot okozzon, az elhúzódó vérzés oka lehet hormonzavar, és ha a fogamzásgátló nem stimmel, akkor még gond is lehet a védekezéssel. Ne kockáztass, beszélj szakemberrel erről!
2013. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kb. 4 hete voltam orvosnál azzal a problémával, hogy vérzés helyett több hónapon keresztül tartó barnázás volt ami között persze volt vérzés is de elég csekély mennyiségű. Erre kaptam norcolutot vizsgálat után. Semmi eltérést nem talált. Felírta a fogamzásgátlót is kérésemre. Elküldött teljes vérképre aminek az eredménye remélhetőleg a héten érkezik és megyek vissza vele orvoshoz.


De ha norcoluttol megjött, ami elég erős vérzés volt akkor biztosan nem lehete terhes?

2013. okt. 14. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!