Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon sok a vêr mit tegyek?

Nagyon sok a vêr mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 13 éves vagyok lány. A mensim 6-8napig terjed. Általában csak az első napon erős a vérzés de nem ennyire. Nagyon nagyon erős még így a második nap után is. Tudok valamit tenni vagy majd kicsit gyengébben fogok vérezni egy-két nap elteltêvel?

2017. júl. 6. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez véletlenül nem orvosi kérdés?
2017. júl. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mivel szinte mindenkinek erős az első egy-két napban. Egyébkênt nem lesz semmi bajom mert màr gyengébb... Remélem..
2017. júl. 6. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyengülni fog, de ha tényleg nagyon erős, akkor az Ergam cseppet ajánlom.

Nekem többször volt, hogy suliban 45 perc alatt átáztam, úgyhogy muszáj volt ezt használnom. Véknyöteles, és módjával szabad használni, tényleg csak ha nagyon muszáj, összeszűkíti az ereket, főleg belső vérzésekre használják, de nekem mensi miatt vált be. Csak akkor használd, ha tényleg alig 1 óra alatt átázol, bár kétlem.

2017. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ezért váltottam tamponra. Tovább bírja, nem leszek csupa maszat mindenhol, és pisilés közben nem is látszik, hogy megvan a menstruációm. Javaslom neked is. :) Szerintem nincs neked durva vérzésed, csak még fiatal vagy, és eddig nem volt ennyire erős, ez pedig most új neked.

20N

2017. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már kevésbé erős. Tampont nem szeretnék használni nem bírom ha valami fel van dugva. Tényleg köszi a válaszokat sokat segítettetek!
2017. júl. 6. 16:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!