Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha az 1 hetes...

Mit tegyek ha az 1 hetes strand táborban fog megjönni?

Figyelt kérdés
Tampont még nem tudok használni meg nem igazán ott akarom megtanulni. Most pedig nagyon ideges és frusztrált vagyok amiatt hogy nem élvezhetem teljes egészében a tábort. Most mit kéne tennem?

2017. júl. 6. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Helló!


Tudom ajánlani az alázat nevű magatartást: Elfogadni, hogy ki vagyok szolgáltatva a természetnek, testemnek, másoknak, ... Így sokkal könnyebb. Nem fog a világ összeomlani, másnap is fel fog kelni a nap.

Az is lehet, hogy a fokozott idegességed nem más, mint a PMS (Premenstruációs szindróma). Akkor majd ez az állapot enyhülni fog.


Jó táborozást! :)

2017. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem tehetsz semmit..csak elfogadod hogy ez van.de azért lehet mégis vihetnél tampont hátha sikerül használnod. vagy ha van máskor is strand tábor akkor menjél máskor
2017. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg nem te leszel az egyetlen lany aki ilyen problemaval kuzd. Csinald azt hogy csak a bikinifelsodet veszed at es napozol egy kicsit. Ha meg nagyon unatkozol olvass vaaaagy menj el mosdoba es probald ki a tampont...idod lesz eleg mert a tobbiek furdenek.. nekem elsore sikerult felrakni a tampont lehet neked is menni fog. Nem nehez az. Probalkozz eloszor OB minivel jol csuszik es eleg pici is ezert siman befer. Menni fog, puszi, jo szorakozast.

13/l

2017. júl. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!