Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi görccsel mentem nőgyógy...

Alhasi görccsel mentem nőgyógyászatra, fertőzésre adtak gyógyszert. Valóban ilyesmi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hete görcsöl/fáj az alhasam.

Elmentem nőgyógyászatra, ott megvizsgáltak, 6-os a phm, illetve kicsit nagyobb folyást állapítottak meg a kelleténél, és fény derült arra is, hogy kimaradt az ovulációm.

Az elmúlt hónapokban jellemző volt, hogy az ovuláció elméleti időpontjától kezdődően a menstruációig görcsölt, 2 ciklus során pedig vérzett is kicsit.

Én különösebb folyást nem észleletem, legalábbis az elmúlt napokban egyáltalán nem volt.

Semmiféle tesztet nem végzett, hogy milyen fertőzés lehet, csak rákszűrést csinált. Mivel a papírra ráírták, hogy emlővizsgálat is történt, ami nem igaz, a póló le sem került , így felmerült bennem, hogy mivel ennyire nem törődöm az orvos, talán a diagnózisom sem a leghelyesebb.


Szóval a kérdésem azokhoz szól, akik jártak hasonló helyzetben, ovuláció környékén görcsökkel fájdalommal, és hogyan lehetne elősegíteni a tüszőrepedést, mert én józan paraszti ésszel arra gondolok hogy nem tudott kiszabadulni, emiatt fáj, és nem a fertőzés miatt.

A menstruációm egyébként teljesen normális és szabályos.



2017. júl. 6. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedd a gyógyszert, es ha nem segit menj vissza az orvoshoz vagy menj egy masikhoz
2017. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!