Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kell állandóan pisilni...

Miért kell állandóan pisilni miért megy a hasam és miért nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két napja szokatlan módon elkezdett menni a hasam és elég gyakran kell menni pisilni is. A hasam alja néha úgy fáj mint menstruáció előtt. Viszont a menstruációm késik egy hónapot de általában a múlt hónapban nem jött meg akkor már meg kellett volna jönni- e hónap elején de sajnos nem jelentkezett semmi. Félek hogy valami betegség lehet.Sose volt még ilyenem . Valakinek hasonló Vagy esetleg tipp hogy mi lehet ez? válaszokat köszönöm.
2017. júl. 6. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt most egy hasmenéses, húgycsőgyulladásos turnusom. A hasmenésem okozta a húgycsőgyulladást, mivel a bacik a hasmenés miatt könnyen a húgycső környékére juthatnak.

Nem tudom mitől van nálad hasmenés. Esetleg stressz? Mert akkor könnyen lehet, hogy a menstruációd késhet. Szerintem menj el vele nőgyógyászhoz.

A húgyhólyagod és a vastagbeled is fájhat, érezheted őket hasonlóképp menstruációs fájdalomként. Ennek az oka, hogy a méh, a húgyhólyag és a vastagbél anatómiailag "egymásra borul". Szóval nehéz megállapítani az okát, épp amiatt, hogy sokféle szerv van egy helyen. Habár az beszédes, hogy nem jön meg a menzeszed, lehet gyulladás okozza, épp ezért kell rá megoldást találni.

2017. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet köszönöm szépen a válaszod Megfogadom :) !!!
2017. júl. 6. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!