Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet azért valakinek felemás...

Lehet azért valakinek felemás melle mert az egyik karját jobban terheli, ill. az erősebb?

Figyelt kérdés
Kétkezes vagyok, de a jobb kezem erősebb. Jobb vállamon hordom a válltáskám, (ha olyannal megyek) és a nehezebb szatyrot is jobb kézben viszem. Az utóbbi időben egy kicsit felszedtem, és a bal mellemre kicsit jobban híztam. Alig észrevehető, szóval semmi bajom, csak ha ugyan ezt a szituációt eljátszanám a bal oldalammal azzal előresegíteném hogy szimmetrikusak legyenek?

2017. júl. 7. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A nok nagy reszenek ilyen. Egyik kisebb valamivel, mint a masik. Teljesen normalis. Nekem is van nemi elteres.
2017. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Es hogy a kerdesedre is valaszoljak, ha az egyik oldalt jobban hasznalod akkor azon az oldalon kene kisebbnek lennie a mellednek. Mert a 'zsir' at alakul izomma(?) uszoknal is ezert tunik el a melluk:) bar ez c sak egy laikus gondolat menet
2017. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. júl. 9. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!