Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerdán jött meg és tegnap...

Szerdán jött meg és tegnap este már elég keveset véreztem így úgy gondoltam hogy önkielégítek. Azóta sokkal erősebben jön a vér belőlem. Ez azt jelenti hogy több ideig lesz meg? És ha most is kielégíteném magam akkor is többet véreznék?

Figyelt kérdés
16L

2017. júl. 8. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért vérzel többet, mert az orgazmus hatására összeszorul a hüvelyed, az izmaid. Nem fogsz többet vérezni, hamar el fog múlni.
2017. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az orgazmus alhasi vérbőséget okoz, emiatt vérzel jobban.

Ettől függetlenül simán tarthat addig a vérzésed, ameddig szokott.

2017. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És ha nem masztiztam volna lehet hogy hamarabb elmúlt volna, vagy az is lehet hogy így múlik el hamarabb?

2017. júl. 8. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy, hogy élvezek-e vagy sem, sőt, gyengébb napokon még a párommal is együtt szoktam lenni, mégis mindig ugyanannyi ideig tart. Nálam ettől független.
2017. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!